2020 liepos 11 Đeđtadienis
Home Mail


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas


Darbas Norvegijoje >> Darbas fabrikuose

Darbas fabrikuose

Darbas fabrikuose Norvegijoje yra viena populiariausių veiklos sričių. Norvegijoje yra labai daug žuvų ūkių kuriuose auginamos lašišinės žuvys. Žuvis veža apdoroti į fabrikus. Legalus darbas Norvegijoje, žuvų fabrikuose yra vienas iš labiau geidžiamų darbų.

Darbo žuvų fabrike procesas

Fabrikuose darbas gana įtemptas, tačiau kartais to darbo gali visai nebūti, todėl atsiskaitymai labai svyruoja.

Apie darbą žuvų fabrike

Darbas turi skirtingus sezoniškumus, priklausomai nuo sezono apdorojamos skirtingos žuvys. Pavyzdžiui silkių sezonas prasideda nuo rugpjūčio ir tęsiasi maždaug iki balandžio mėn. O jūrinių lydekų sezonas prasideda nuo gegužės ir trunka iki rugpjūčio mėnesio. Tuo metu darbas virte verda.

Darbuotojų atranka

Paprastai ieškoma darbuotojų su patirtimi, tai būna vienas pagrindinių kriterijų.

Kaip rasti darbą žuvų fabrike

Lietuvoje veikiančios tarpininkavimo paslaugas teikiančios įmonės padaro liūto darbą. Jūs jiems nusiunčiate savo CV, jie suskontaktuoja su darbdaviu, jeigu viskas tinka, įformina legalų darbą, pasirūpina darbuotojo nuvežimu ir apgyvendinimu. Priklausomai nuo įdarbinimo paslaugas teikiančios firmos, gali būti imamas arba neimamas išankstinis mokėjimas.

Jeigu turite norvegų kalbos įgūdžių galite bandyti darbo ieškoti pats, tokiu atveju būsimas darbdavys neretai pasirūpina atvykimo ir apgyvendinimo išlaidų kompensavimu.

Vyrams tokį darbą gauti visuomet paprasčiau. Galite rizikuoti vykti į Norvegiją ir bandyti važiuoti tiesiai į fabrikus, tartis dėl  priėmimo į darbą.

Atlyginimas žuvų fabrikuose palyginus su kitais rizikingais darbais yra mažesnis, tačiau kaip ir visų darbų Norvegijoje, atlyginimas dažniausiai patenkinamas.

 

Spausdinti

Informacija patalpinta: 05-Spa-10 11:34:22 EEST
Paskutinį kartą atnaujinta: 09-Sau-12 16:09:36 EET