2020 rugpjűčio 06 Ketvirtadienis
Home Mail


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas


Darbas Norvegijoje >> Darbas naftos platformose

Darbas naftos platformose

Naftos platforma NorvegijojeDarbas naftos platformose Norvegijoje - yra vienas geriausiai apmokamų darbų. Darbas ypatingai sunkus todėl skirtas ne moterims. 2009 - 2010 metais šis darbas buvo vienas geidžiamiausių darbų.

Atlyginimas už darbą naftos platformose: už nekvalifikuotą darbą metinė alga net iki $35.000, tuo tarpu patyrusių kvalifikuotų specialistų atlyginimas prasideda nuo $45.000 per metus.

Reikalavimai norintiems dirbti naftos platformoje

Norintys dirbti naftos platformose Norvegijoje turi žinoti ko reikia norint dirbti platformose. Be to kad reikalingas geras fizinis pasirengimas, vienas pagrindinių reikalavimų yra puikus anglų kalbos mokėjimas žodžiu. Jūsų amžius gali būti nuo 19 iki 50 metų - ne daugiau ir nemažiau, turite tilpti į šiuos rėmus. Prieš pradedant darbus bus privalomai patikrinima jūsų sveikatos būklė.

Darbo naftos platformoje grafikas

Darbas naftos platformose vyksta dvejomis pamainomis po dvylika valandų. Taigi jūs dirbate dvylika valandų naktį arba dieną. Tačiau šis grafikas turi keistis. Pvz. jeigu platformoje dirbsite vieną mėnesį, tai dvi savaites dirbsite po dvylika valandų dieną, o tolesnes dvi savaites dirbsite dvylika valandų naktį.

Gyvenimo naftos platformoje sąlygos

Jūs gyvensite iš ties puikiomis sąlygomis. Gyvenimo naftos platformoje sąlygas galima lyginti su 3-4 žvaižgdučių viešbučiu, kas iš tiesų yra labai puiku, lyginant su kitais darbais Norvegijoje. Poilsio metu jūs turėsite galimybę apsilankyti saunoje, sporto salėje, TV svetainėje, sužaisti biliardą ar net apsilankyti soliariume. Vientelis trūkumas - naftos platformoje nedaug erdvės.

 

Spausdinti

Informacija patalpinta: 03-Spa-10 21:25:58 EEST
Paskutinį kartą atnaujinta: 09-Sau-12 15:53:49 EET