2020 liepos 11 Đeđtadienis
Home Mail


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas


Darbas Norvegijoje >> Darbo skelbimai Norvegijoje

Darbo skelbimai Norvegijoje

Jūsų patogumui skelbiame svetainių, kuriose skelbiami pasiūlymai dirbti ir siekti karjeros Norvegijoje. Skelbimai suskaidyti į dvi dalis, mokantiems angliškai ir bent kiek mokantiems norvegiškai.

Darbo Norvegijoje skelbimų portalai anglų kalba

Craig's List Norway: šioje svetainėje darbaviai talpina įvairaus tipo skelbimus apie laisvas darbo vietas Norvegijoje. Skelbimai nuolat keičiasi dienos bėgyje, todėl aktyviai tikrinkite svetainę ar neatsirado jums aktualių darbo skelbimų.

Jobs Abroad:  jeigu norėtumėte mokyti anglų kalbos, kaip antros kalbos Norvegijos mokyklose, ši svetainė puikus šaltinis. Asmenys su stipriomis komunikabilumo savybėmis, kurie pasišventę padėti kitiems išmokti kalbėti angliškai nuolatos labai laukiami ne tik Norvegijoje bet ir visame pasaulyje.

GreatAuPair.com: šis puslapis skirtas auklių darbo paieškoms visame pasaulyje, įskaitant ir Norvegiją

Info Oil: ši svetainė specializuojasi darbo skelbimuose naftos ir dujų srityje. Tad jeigu ieškote darbo naftos platformose tai viena geriausių vietų.

OilCareers.com: siekiantiems karjeros naftos ir dujų gavybos srityje ši svetainė puikiai pagelbės.

Paragon Consultancy Services: Paragonis įdarbinimo agentūra kuri padeda rasti darbą inžinieriams ir kitiems darbotuojams su patirtimi naftos ir dujų industrijoje.

Jobnorge: Jobnorge padeda ieškantiems darbo Norvegijoje rasti kompanijas kurios samdo darbuotojus įvairių rūšių darbui.

Learn 4 Good: Learn 4 Good skelbia įvairių darbo pasiūlymų pranešimus visame pasaulyje. Skelbimai surūšiuoti pagal šalį, taigi galima uždėti apribojimą ir ieškoti darbo pasiūlymų tik Norvegijoje arba keletoje šalių vienu metu.

Match Work: MatchWork daugelį šalių apimanti įdarbinimo paslaugas teikianti firma. Ši kompanija dirba su asmenimis iš įvairių šalių, turi savo ofisus Danijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Didžiojoje Britanijoje.

Microsoft: tarptautinė IT gigantė Microsoft samdo žmones dirbti įvairiose pozicijose Norvegijoje. Darbo galimybės su Microsoft Norvegijoje dažniausiai būna šių rūšių:

TipTopJob.com: šioje svetainėje galite rasti įvairius darbo skelbimus apie laisvas darbo vietas Norvegijoje. Galite užsiregistruoti ir gauti pranešimą elektrotiniu paštu kiekvieną kartą kai bus patalpintas jūsų reikalavimus atitinkantis skelbimas.

Darbo skelbimai mokantiems Norvegų kalbą

 

 

Spausdinti

Informacija patalpinta: 11-Grd-10 10:39:46 EET
Paskutinį kartą atnaujinta: 09-Sau-12 15:51:57 EET