2020 liepos 11 Đeđtadienis
Home Mail


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas


Darbas Norvegijoje >> Lietuviai Norvegijoje

Lietuviai Norvegijoje

Lietuviai Norvegijoje arba Norvegijos lietuviai.

Reikalinga žinoti:

Bandykite ieškoti lietuvių-norvegų žodžyno Internete. Žodynas Internete būtų pati patogiausia priemonė, nebūtina diegti spec. programinės įrangos pasiekiama iš bet kur išmaniųjų telefonų pagalba.

Kiek yra lietuvių Norvegijoje tiksliai nėra žinoma. Tikslios statistikos apie emigravusius žmones nėra. Žinoma dauguma žmonių iš Lietuvos emigruoja ir daro karjerą Didžiojoje Britatinoje, o kiek jų pasirenka Norvegiją pasakyti sunku. Vien 2008 metais Norvegijos mokesčių inspekcijoje buvo registruoti 5586 lietuviai.

Apie lietuvius Norvegijoje daug rašoma spaudoje, dažniausiai jie jie jaučiasi gana įvairiai.

 Antraščių spaudoje apie lietuvius Norvegijoje pavyzdžiai

Lietuvių bendruomenės Norvegijoje

Emigantai iš Lietuvos, norėdami jaustis linksmiau buriasi į bendruomenes. Susibūrus į bendruomenę galima supaprastinti emigranto duoną, susiplninti tėvynės ilgesį. Norvegijos lietuviai padeda vieni kitiems, svarbiausia tuo nepiktnaudžiauti.

Novergijos lietuvių forumas

Novergijos lietuvių forume - išeiviai iš Lietuvos, kurie šiuo metu gyvena Norvegijoje diskutuoja įvairiais klausimais. Kai kas forume džiaugiasi savo sėkme darbe, kiti pasiskundžia ir išsipasakoja savas problemas, tuomet kiti gali jiems pagelbėti, pakonsultuoti, pasidalina savo patirtimi. Svarbiausia nebijoti klausti, bet tuo pačiu reiktų nebūti per daug įkyriam, kantriai laukti atsakymo.

 Lietuviai Norvegiją vadina "norge". Taigi lietuviai "norgėj" gyvena gerai.

 

Spausdinti

Informacija patalpinta: 03-Spa-10 22:33:38 EEST
Paskutinį kartą atnaujinta: 09-Sau-12 15:55:38 EET