2020 rugpjűčio 06 Ketvirtadienis
Home Mail


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas


Darbas užsienyje

Darbas užsienyje

Kuo geras darbas užsienyje

Darbas užsienyje lietuviui visų pirma yra geras atlygis. Pavyzdžiui Norvegijoje lietuviai dirba pusvelčiui, joks norvegas nei už ką nedirbtų to pačio darbo už tą patį atlyginimą. Tačiau lietuviai tas atlyginimas lyginant su Lietuvos atlyginimais yra "kosminis". Emigrantai Norvegijoje be vargo gali uždirbti 5000lt į rankas per mėnesį dirbdami nekvalifikuotą darbą.  

Darbas užsienyje:

Ką reikia žinoti prieš pradedant ieškoti darbo užsienyje. Kaip pasirinkti tinkamą įdarbinimo agentūrą? Ką daryti jeigu Jus apgavo darbdavys arba įdarbinimo agentūra. Tokie ir panašūs klausimai dažniausiai kyla ieškantiems ar nesėkmingai radusiems darbą užsienyje.

Nemaža dalis išvykusių dirbti į užsienį liko apgauti, norint kaip geriau apsidrausti, neskubėkite mokėti pinigų į priekį, neskubėkite mokėti už tai už ką Jums nėra visiškai aiškiai paaiškinta, raštu. Iš jūsų gauti pinigai neturi eiti kažkam į kišenę, viskas turi būti parašyta ir pasirašyta abiejų šalių susitarimu. Sudarinėkite sutartis, nerizikuokite mokėti kažkam į kišenę. 

Ne paslaptis kad dažniausiai laimės nusprendę ieškoti būsimi darbuotojai nusvyla nuo saviškių. Neretas prisimena kai darbdavys, kurį neva jam surado įdarbinimo agentūra tik nusišypso kai pamato kokius dokumentus į Lietuvos įdarbinimo agentūros jis gavo. Atydžiai skaitykite sutartis, jeigu reikia gaukite nemokamą teisininko konsultaciją.

 

 

 

Spausdinti

Informacija patalpinta: 02-Spa-10 14:50:06 EEST
Paskutinį kartą atnaujinta: 05-Grd-10 18:48:51 EET