2020 rugpjűčio 06 Ketvirtadienis
Home Mail


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas


Darbas užsienyje >> Darbas Vokietijoje

Darbas Vokietijoje

Nuo 2011 m. gegužės mėnesio Vokietija panaikina apribojimus darbo jėgos judėjimui iš naujųjų Europos Sąjungos (ES) narių, tarp jų ir Lietuvos.

Apie Vokietiją

Vokietija ir jos žemėsVokietija - didžiausia pagal gyventojų skaičių Europos šalis (~81,8 mln. gyv.). Pagal BVP dydį - ketvirta pasaulyje ir yra laikoma viena turtingiausių ir ekonomiškai pajėgiausių šalių pasaulyje. Viena iš Europos Sąjungos steigėjų. Be to, JTO, OECD, NATO, ESBO bei G8, kitų tarptautinių organizacijų narė ir svarbi paramos teikėja.

Vokietija suskirstyta į 16 federalinių žemių, vok. Bundesland, dgs. Bundesländer. Berlynas ir Hamburgas yra miestai-žemės. Brėmeno žemę sudaro dvi dalys: Brėmeno miestas ir Brėmeno uostas.

Daugiausia dirbančiųjų žmonių Vokietijoje (72,3 %) dirba paslaugų sektoriuje. Svarbiausi sektoriai yra transporto, viešbučių, socialinis ir sveikatos. Gamybos sektoriuje dirba 25,5 % dirbančiųjų, žuvininkystės, žemės ūkio ir miškininkystės sektoriuose 2,2 % (pagal 2006 duomenis).

95 % gyventojų gimtoji kalba yra vokiečių arba vienas iš jos dialektų.

Darbas Vokietijoje

Darbų rūšys

Vokietijoje dirbantieji skirstomi į tris grupes:

Darbininkai paprastai atlieka fizinį darbą, darbuotojai - protinį.

Kadangi Vokietija išsivysčiusi šalis tai siūlomas darbas Vokietijoje yra labai plataus spektro.

 Populiariausias darbas Vokietijoje vyrams: 

 Populiariausias darbas Vokietijoje moterims:

Kaip ieškoti darbo Vokietijoje 

Atlyginimai Vokietijoje

Vokietija viena labiausiai išsivysčiusių valstybių pasaulyje, todėl atlyginimai be abejonės vieni geriausių pasaulyje, jeigu dirbsite legalų kvalifikuotą darbą greičiausiai sau galėsite leisti viską: naują automobilį, keliones į egzotiškus krašus, kokybišką buitinę techniką bei gerą maistą.Vidutinės pilną darbo dieną pramonės sektoriuje, draudimo srityje ar prekybos sferoje dirbančio asmens pajamos neatskaičius mokesčių siekia 2 900 EUR per mėn. Dirbantieji paslaugų sferoje uždirba vidutiniškai  2 700 EUR (neatskaičius mokesčių) per mėn. Darbuotojų vidutinis atlyginimas – 3 700 EUR, darbininkų – 2 500 EUR.  

Darbas Vokietijoje 2011 m. - sėkmingos karjeros, linkime rasti geriausią darbo pasiūlymą.

 

 

Spausdinti

Informacija patalpinta: 08-Sau-11 15:48:11 EET
Paskutinį kartą atnaujinta: 05-Vas-11 22:22:39 EET