2020 rugpjűčio 06 Ketvirtadienis
Home Mail


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas


Karjera >> Karjera Klaipėdoje

Karjera Klaipėdoje

Klaipėdos miestasŠiame skyrelyje sužinosite kodėl verta daryti karjerą Klaipėdoje. Kuo Klaipėda pranašesnė už Vilnių arba Kauną. Kur didesnis atlyginimas Klaipėdoje ar sostinėje.

 

Taip pat sužinosite kur yra naujos darbo vietos Klaipėdoja. Ar darbo pasiūlymai Klaipėdoje pakankamai išsamūs, kokie pagrindiniai reikalavimai ieškantiems darbo. Kaip lengviau surasti legalų darbą Klaipėdoje.

 

Kuo ypatinga Klaipėda?

Klaipėda yra trečias pagal dydį miestas Lietuvoje. Pastaruoju metu Klaipėda pasižymėjo darbuotojais iš užsienio. Daug darbuotojų atvyksta dirbti į uosto įmones bei LEZ gamyklas, daugiausia tai - ukrainiečiai, bulgarai ir slovakai. Naujosiose Klaipėdos LEZ įmonėse jaučiamas kvalifikuotų darbuotojų trūkumas (ypač – chemikų). Todėl norintys siekti karjeros su chemija susiję žmonės turėtų nedelsti.

Labiausiai ieškomų darbų rūšys Klaipedoje:

Bedarbystė Klaipėdoje

Naujos darbo vietos Klaipėdoje kuriamos vangiai. Nedarbas išaugo iki rekordinių aukštumų, 2010 metų kovo 1 d. Klaipėdos darbo biržoje buvo registruota 20,3 tūkst. bedarbių. Neaišku ar visi šie žmonės nesiekia karjeros, greičiausiai dalis jų kažkur dirba šešėlyje.

Toks didelis nedarbas rodo, kad siekti karjeros mažiau kvalifikuotiems žmonėms gali būti sudėtinga, dauguma nedirbančiųjų aktyviai ieško darbo, kai kurie jų gali sutikti dirbti bet ką save nuvertindami, taip sudarydami didelę konkurenciją karjerą Klaipėdoje norintiems daryti žmonėms.

Daugumai kituose miestuose gyvenančių potencialių specialistų neretai susiduria su klausimu: ar verta siekti karjeros Klaipėdoje. Klaipėda nutolusi nuo didžiųjų Lietuvos miestų - tai didžiausias trūkumas. Klaipėda yra uostamiestis, taigi jūra čia pat, o tai tampa pačiu didžiausiu privalumu trims mėnesiams per metus.

Sėkmingos karjeros Klaipėdoje!

 

Spausdinti

Informacija patalpinta: 02-Spa-10 13:56:32 EEST
Paskutinį kartą atnaujinta: 07-Spa-10 19:51:38 EEST